Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na sprzedaż Skorzenno - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Hala, ul. Waryńskiego

Śródmieście,Grudziądz(Skorzenno + 36 km)

1 999 000 zł2 253 m² 887,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 171 m²

Budynek usługowo-handlowy , 6-kondygnacyjny w dobrym stanie technicznym ,możliwość korzystania z windy , położony w pobliżu centrum Grudziądza przy ulicy Waryńskiego w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Grudziądz

Grudziądz(Skorzenno + 36 km)

249 000 zł300 m² 830 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 868 m²

Kobylanka k/grudziądza. Budynek murowany o powierzchni całkowitej 240 m2 i drugi budynek murowany o powierzchni całkowitej 60 m2 na cele usługowo-magazynowe. Działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Kamionka

Kamionka(Skorzenno + 15 km)

499 000 zł700 m² 712,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze. 30 minut jazdy samochodem od Grudziądza Na posesji znajduje się murowany budynek gospodarczy o pow 411 m2 wybudowany w 1970 roku oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Świecie(Skorzenno + 37 km)

3 600 000 zł730 m² 4 931,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:630 m²

Dobre Nieruchomości prezentują: kamienica inwestycyjna w centrum Świecia stabilny dochód z najmu, prestiżowa lokalizacja Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Gościszewo

Gościszewo(Skorzenno + 46 km)

1 200 000 zł980 m² 1 224,49 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:40 881 m²

Oferta: na sprzedaż wyjątkowy zespół parkowo-pałacowy z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położony w miejscowości Goraj, zaledwie 8 km od Malborka, 5 km od Sztumu. To niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Zajączkowo

Zajączkowo(Skorzenno + 47 km)

2 400 000 zł409 m² 5 867,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:10 400 m²

Na sprzedaż Stanica Wędkarska w Zajączkowie Wyjątkowa nieruchomość agroturystyczna z zarybionym stawem Przedstawiamy unikalną ofertę sprzedaży stanicy wędkarskiej, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Spichrzowa

Stare Miasto,Grudziądz(Skorzenno + 36 km)

1 250 000 zł364,50 m² 3 429,36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:378 m²

Spichrz z XV wieku, na wprost rynku z widokiem na Wisłę. Spichrz pięciokondygnacyjny o łącznej powierzchni użytkowej 364,50 mkw., każda kondygnacja o powierzchni 72,90 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Gospodarstwo rolne ogrodzone Pączewo

Pączewo(Skorzenno + 14 km)

1 950 000 zł113 700 m² 17,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:gospodarstwo rolne

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:113 700 m²

Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż kompleks gruntów rolnych o łącznej powierzchni 11,3700 ha, położony w miejscowości Pączewo, w gminie Skórcz, powiecie starogardzkim.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec, ul. Pocztowa

Tuchola(Skorzenno + 42 km)

480 000 zł634 m² 757,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 055 m²

Budynek w centrum Tucholi, 50 km od Bydgoszczy. Nieruchomość obejmuje działkę nr 2139/2 o powierzchni 1 055 m 2. Na częściowo ogrodzonym terenie znajduje się budynek biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Jana Pawła II

Opalenie(Skorzenno + 26 km)

3 290 000 zł1 125 m² 2 924 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:9 800 m²

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna przy drodze krajowej nr 90 Opalenie, gm. Gniew, woj. pomorskie Na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowana nieruchomość gruntowa zabudowana budynkami magazynowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Skorzenno

Skorzenno,pomorskie

5 214 000 zł26 200 m² 199,01 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Wyspa! Bory Tucholskie! Do sprzedania wyspa na jednym z jezior w Borach Tucholskich.Wyspa o pow. 20700 m wraz z gruntem po stronie lądu o pow. ok.5500m. Jest to ziemia rolna,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie